Smelies iedvesmu no jaunās Reebok kolekcijas sportiskā stila!

- 26.jūnijs 2018
 
Mīlestība pret sportu nebeidzas aiz treniņu zāles durvīm. Tas ir noteikts dienas ritms un stils, kurā mēs jūtamies pārliecināti. Reebok Fitness Your Style kolekcija ir veidota cilvēkiem, kas vēlas savam ikdienas stilam pievienot mazliet sportiskumu.

Kedas augstpapēžu kurpju vietā, bikses un topi no mīkstiem audumiem, ērtas vējjakas un jakas - komfortu izvēlas tie, kas dzīvo aktīvi. Tomēr ērtām stilam nav jābūt garlaicīgam. To zina Reebok zīmols, kurš kārtējo reizi nāk pretī cilvēkiem, kam patīk valkāt sporta lietas ikdienā.

Jaunā Reebok kolekcija - tie ir ērti un eleganti komplekti treniņiem, tie būs perfekti tikšanās laikā ar draugiem vai aktīvai dienai pilsētā.

Kolekcija viņai un viņam apvieno sporta un ielas stilu. Tajā ir iekļauti topi, krekli, vējjakas, jakas, bikses, apavi un aksesuāri universālās, mērenās krāsās. Funkcionālos elementus var savstarpēji jaukt vai apvienot ar ikdienas garderobi, radot stilīgu izskatu ar mazliet sportiskumu visiem dzīves gadījumiem.

Sieviešu kolekcijā ietilpst sporta krūšturis Dance Strappy Bra, pilota tipa jaka Training Supply Woven Bomber neitrālā, zaļā krāsā, ērtas treniņbikses Training Supply Knit un apavi Guresu1.0.

Vīriešu komplekts ietver kreklu Training Supply Move, bikses Training Supply Knit, kas izgatavotas no mīkstas trikotāžas, un universālu Training Supply Crewneck jaku.

Vairāk par Reebok zīmolu vietnēs: https://www.facebook.com/ReebokLatvia/