Reebok Fast Flexweave – perfekti apavi vasaras treniņiem

- 1.jūnijs 2018
 

Testējot jaunos Reebok apavus varam droši teikt, ka tie pilnībā atbilst ražotāja solītajam - ir ļoti viegli, ērti un kājas jūtas komfortabli visa treniņa laikā, kas ir īpaši būtiski vasarā, trenējoties karstā laikā.

Apavu virspuse ir veidota plāna adījuma tehnoloģijā, kas nodrošina, gaisa piekļuvi pēdām, lai tās elpotu un nesvīstu karstā laikā. Apavi ir pietiekoši mīksti un ērti, līdz ar to, ja pēda treniņa laikā mazliet uzpampst nekāds diskomforts Jums neradīsies.

Kā nelielu mīnusu var minēt to, ka iekšējā zolīte nav izņemama, ja pēc aktīvākas sportošanas ir vēlēšanās apavus izžāvēt.

Zem plānā adījumā veidotās virspuses ir vēl viens auduma slānis, kas ir svarīgi tiem cilvēkiem, kuriem patīk skriet pa pludmali, Jūs to varat darīt droši - smiltis apavos neiekļūst.

Apavus testam saņēmām īsi pirms „ Rīgas Maratona”, tomēr šī pasākuma laikā testu neveicām, jo savos (pārbaudītos) apavos skriet ir drošāk. Nākamajā dienā pēc maratona sanāca aktīvi atpūsties pie dabas, dienas laikā nostaigājot vairāk nekā 10 km (kas jaunos apavos ir daudz), bet dienas beigās pēdas jutās lieliski. Šie apavi būs ērti ne tikai skriešanas laikā, bet elegantā dizaina dēļ lieliski piemēroti arī tiem cilvēkiem, kuri sporta apavus izvēlas arī ikdienai.

Iesakam arī Jums šovasar izmēģināt jaunos Reebok Fast Flexweave apavus gan treniņos, gan ikdienā - Jūsu pēdas to novērtēs!