Reebok Fast Flexweave radīti sasniegumiem!

- 30.aprīlis 2018
 

Elastīgi, izturīgi un elpojoši Reebok Fast Flexweave - apavi, kas projektēti, domājot par ātrumu. Jaunais Reebok zīmola skriešanas apavu modelis atbalsta un amortizē pēdas gan sprinta laikā, gan īsā, dažu kilometru distancē!

Ļoti svarīga ir viegluma un komforta sajūta dinamiska skrējiena laikā, lai sasniegtu savu sapņu sasniegumus. Visas šīs īpašības apvieno Reebok Fast Flexweave - moderni un efektīvi skriešanas apavi ar rūpīgi projektētu amortizāciju un bezšuvju, ērtu virsu.

Uzlabotais modelis tika aprīkots ar Reebok zīmola izstrādātu Flexweave tehnoloģiju. Inovatīvais risinājums apvieno šķiedru pavedienus ar savienojumiem astotnieka formā, radot elpojošu un elastīgu struktūru. Pateicoties tam, bezšuvju apavu virsa ir ērti viegla un vienlaikus izturīga. Turklāt aprīkots ar īpaši profilētām zonām pielāgojas pēdām, nodrošinot pilnu atbalstu skrējiena laikā.

Reebok Fast Flexweave zole tika izgatavota, izmantojot spiediena kartēšanas tehnoloģiju. Stabila un izturīga ārējā apavu daļa aizsargā pēdas, kad tās saskaras ar zemi. Vidējā daļa, kas izgatavota no 3-D putām, atveido pēdas formu, nodrošinot precīzu amortizāciju un vieglumu katrā solī.

Reebok Fast Flexweave pierādīs sevi gan vidējās, gan garās distancēs, kā arī sprinta un treniņu laikā mainīgā tempā. Turklāt, pateicoties efektīvai viengabala virsai, var būt kā papildinājums ikdienas stilam - athleisure.