Dzīvesstils

Rīgā atklāts jauns pludmales sporta un atpūtas centrs - “PALMS”
Šonedēļ Rīgā, Mūkupurva ielā 1C (pie Ulmaņu gatves), atklāts jauns pludmales sporta un atpūtas centrs “PALMS Beach Club” (“PALMS”), kas ir viens no Latvijā lielākajiem un modernākajiem pludmales centriem.
 
Ronaldu, picas un Roberto Meloni
Futbola sezona nekad nebeidzas. Starptautiskajā arēnā tā tas patiešām ir.
 
Zem saules uz ledus
Pēc veiksmīgā sezonas sākuma Rīgas Dinamo komanda septembra beigās un oktobra pirmajā pusē desmit spēlēs izcīnīja tikai divas uzvaras.
 
Aktīvs dzīvesveids rudenī kopā ar Reebok Flexweave
Sākoties rudenim daudzi cilvēki uzsāk sportošanas sezonu, lai aktīvi pavadītu vēsos un tumšos vakarus. Reebok ir izveidojuši jaunu  Flexweave apavu krāsu kolekciju tumšos toņos, kuri būs lieliski Jūsu rudens sporta aktivitāšu sabiedrotie.
 
Kā saņems, tā krāmēs
Abi ir Jāņi, abi ir Latvijas izlases pamatsastāva spēlētāji, un abi jaunajā sezonā pārstāvēs Grieķijas basketbola grandu Pirejas Olympiacos.
 
Reebok Hero Bra: revolūcija sporta krūšturu vidū!
Enerģijas pārpilns cīņas sports, aktīva braukšana ar velotrenažieri vai relaksējošas pilates – piemērots apģērbs ir ļoti svarīgs sievietēm, kuras sporto.
 
Jaunums no Garmin - vívosmart 4
Garmin International iepazīstina ar vívosmart 4 ar plānu korpusu aprīkots viedais aktivitātes uzraudzītājs ar Pulse Ox2 uz locītavu balstītu skābekļa piesātinājumu asinīs mērītāju.
 
Garmin iepazīstina ar jauno vivoactive 3 Music pulksteni ar mūzikas un GarminPay funkcijām
Garmin International šodien iepazīstina ar vívoactive 3 Music - GPS viedo pulksteni ar integrētu mūziku, kas ļauj lietotājiem piedāvāt iecienītākās melodijas katram treniņam vai aktivitātēm.
 
Paplašinām Suunto 9 pulksteņu sēriju: tagad arī stilīgā titāna korpusā
Programmatūras atjauninājums papildina Suunto 3 Fitness pulksteņus ar jauniem adaptīva treniņa kontroles variantiem
 
Kaujā dosies ne tikai veči
Septembra vidū par ceļazīmi uz Pasaules kausu turpinās cīnīties Latvijas vīriešu basketbola izlase, bet dāmas jau atkal aizsteigušās priekšā un mēneša beigās dosies uz Kanāriju salām.