Šokolāde ar Vējoni

Sporta Avīze 26.aprīlis 2017
 
Laura Ikauniece-Admidiņa / F64
2016. gada janvāris. Anketējamā: Latvijas daudzccīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa...

Gada nogale ir laiks, kad ierasts vēlreiz sumināt savus izcilniekus. Visās nozarēs, visā pasaulē. Arī Latvijas sportā. Un Laura Ikauniece-Admidiņa šajā gadu mijā uz skatuves (vismaz virtuāli) kāpusi bieži - ne vienā vien aptaujā tieši viņa atzīta par aizgājušā gada labāko Latvijas sportisti! Arī Sporta Avīzes ekspertu vērtējumā nevienas citas dāmas augstāk par Lauru nav - pavisam nedaudz, un varēja nebūt arī neviena kunga! Jo trīs reizes labotais Latvijas rekords un pasaules čempionāta godalga prestižajās septiņcīņas sacensībās ir pārliecinoši argumenti, ko nolikt galdā.
23 gadu vecumā Laura ir paspējusi ne tikai iekarot pasaules sporta eliti, bet arī iegūt augstskolas diplomu un apprecēties. Taču tas nenozīmē, ka viņa ir baisi nopietna meitene, kas ieurbusies savos pienākumos un acis uz sauli pat nepaceļ. Piemēram, atvaļinājumā Laurai gribētos uz okeānu - baltās smiltīs, ar mīļoto cilvēku pie sāniem. Tāpat kā daudziem no mums, arī viņai šokolādi kārojas vairāk nekā vajadzētu. To varētu uzkost pat pusdienās ar prezidentu Raimondu Vējoni!
Tad to arī novēlam jau 2016. gadā - ielūgumu pusdienās no prezidenta. Teiksim, kaut kad augusta beigās. Par godu medaļai.