Ziņu seifs

Kristaps Janičenoks un viens no viņa pirmajiem treneriem Imants Pļaviņš
Pirmos trenerus atceras uz visu mūžu. Arī basketbolists Kristaps Janičenoks pirms trim gadiem notikušā sarunā neslēpa, ka Imants Pļaviņš viņa karjerā ielicis pamatīgus pamatus.
 
Zemgus Girgensons par Sandi Ozoliņu
Tagad, kad Ozo jeb Sandis Ozoliņš kļuvis par Rīgas “Dinamo” galveno treneri, ir vēl jo interesantāk atskatīties uz to, ko par viņu kā līderi savulaik teikuši apkārtējie. Piemēram, Zemgus Girgensons 2014. gada vasaras sākumā pēc Soču olimpiskajām spēlēm.
 
Jānis Blūms – apzinīgums ir izrādījusies ļoti vērtīga īpašība
“Sporta Avīzes” 1. numurā, 2014. gada sākumā, lūdzām sportistus uzrakstīt vēstuli pašiem sev karjeras sākumā. Basketbolists Jānis Blūms agrākajam sev uzsvēra, ka galvenais ir ne brīdi nepazaudēt apzinīgumu.
 
Anete Jēkabsone-Žogota par patriotismu
Vienā no pirmajiem “Sporta Avīzes” numuriem aprunājāmies ar basketbolisti Aneti Jēkabsoni-Žogotu un sarunas laikā nonācām arī pie atziņām par spēlēšanu nacionālajā izlasē. Proti, bija ļaudis, kuri pārmeta Anetei nepiedalīšanos vairākos atbildīgos turnīros, uzskatot, ka viņa patriotisma vietā izvēlējusies naudu jeb spēlēšanu ārvalstu klubos. Viņa to kategoriski noliedza un arī pamatoja, kāpēc tā.
 
Pirmais latvietis NBA - Gundars Vētra
NBA sezona nupat noslēgusies ar pārliecinošu Goldensteitas uzvaru. Konferences finālā "Warriors" pārliecinoši pārbrauca pāri arī Dāvja Bertāna pārstāvētajai "Spurs" komandai. Mēs tikmēr atšķiram "Sporta Avīzes" 2014. gada trešo numuru, kur atskatījāmies uz pirmā latvieša piedzīvoto NBA deviņdesmitajos gados. Runa, protams, ir par Gundaru Vētru.
 
Maestro Raimonds Pauls un futbols
Latvijas-Portugāles 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēle Rīgā ir viens no tiem mačiem, kas piesaista ne tikai regulāro sporta fanu uzmanību. Arī pirms Pasaules kausa finālturnīra 2014. gadā jautājām viedokli par futbolu vairākiem sabiedrībā zināmiem un ar sportu vismaz tiešā veidā nesaistītiem cilvēkiem. Viens no viņiem bija Maestro Raimonds Pauls.
 
UEFA Čempiona līgas fināla spēles skatīšanās kā svētki
Sestdien par UEFA Čempionu līgas čempioniem kļuva Madrides Real, uzveicot Turīnas Juventus komandu. Čempionu līgas oficiālais sponsors Heineken futbola faniem Latvijā noorganizēja īpašu pasākumu, kurā tie klātienē varēja skatīties aizraujošo finālu tiešraidē.
 
Katoļu baznīcas arhibīskaps apbrīno Porziņģi
Sporta Avīzes jaunākajā numurā lasāmas Rīgas Katoļu baznīcas arhibīskapa-metropolīta Zbigņeva Stankeviča – starp citu, jaunībā daudzsološa vieglatlēta – atziņas par dīvainībām, ačgārnībām un netaisnībām mūsdienu profesionālajā sportā un to, kāpēc Dievs tādas pieļauj. Sarunā arhibīskaps iestarpināja arī kādu personiskāku piezīmi – par Latvijas basketbola zvaigzni Kristapu Porziņģi.
 
Māris Verpakovskis par savu pirmo treneri
Treneri sportista karjerā nāk un iet, taču viens no viņiem vienmēr paliek īpašs – tas, kuru pieminot balsī allaž ieskanas sirsnība un pietāte. Savulaik “Sporta Avīzē” lūdzām savu pirmo treneri Liepājā deviņdesmitajos gados atminēties futbolistam Mārim Verpakovskim.
 
Cik tas maksā? Aļona Ostapenko par naudu tenisā
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko šodien sasniedza karjeras rekordu Grand Slam turnīros, ar uzvaru pār ukrainieti Ļesju Curenko nodrošinot vietu Francijas atklātā čempionāta Top-16. Lielajā intervijā pirms 2017. gada sezonas Aļona mums nedaudz pavēra priekškaru uz to, cik patiesībā izmaksā būt profesionālai tenisitei. Nopelnītās summas no malas izskatās labi, taču tēriņi, kā izrādās, nav mazāki...