Dzīvesstils

Sieviešu iedvesmojošs spēks jaunajā Reebok zīmola kampaņā
Reebok zīmols visjaunākajā Be More Human kampaņā kārtējo reizi motivē kļūt par sevis labāku versiju.
 
Ģimenes lieta
Bijuši mums derību rubrikā danedažādi pretinieki, bet ģimenes strīds gan pirmoreiz. Kontrolēts un labdabīgs, taču tāpēc ne mazāk principiāls – bijušais Sporta Avīzesžurnālists un futbola funkcionārs Askolds Uldriķis pret uzlēcošo Latvijas futbola zvaigzni, Šveices Sion un Latvijas izlases uzbrucēju Robertu Uldriķi.
 
Smelies iedvesmu no jaunās Reebok kolekcijas sportiskā stila!
Mīlestība pret sportu nebeidzas aiz treniņu zāles durvīm. Tas ir noteikts dienas ritms un stils, kurā mēs jūtamies pārliecināti. Reebok Fitness Your Style kolekcija ir veidota cilvēkiem, kas vēlas savam ikdienas stilam pievienot mazliet sportiskumu.
 
Reebok Fast Flexweave – perfekti apavi vasaras treniņiem
Testējot jaunos Reebok apavus varam droši teikt, ka tie pilnībā atbilst ražotāja solītajam – ir ļoti viegli, ērti un kājas jūtas komfortabli visa treniņa laikā, kas ir īpaši būtiski vasarā, trenējoties karstā laikā.
 
Spogulīt, spogulīt...
Sporta karalis sapakojis čemodānus un dodas apskatīt Sarkano laukumu. Iespēju aplūkot tik tuvu ceļojošo monarhu izmantos arī daudzi latvieši, tiesa – mūsu futbola pirmās komandas starp viņiem nebūs, pagaidām pietrūkst meistarības.
 
Reebok apvieno spēkus ar Montana Cans - grafiskā sadarbība jaunajā Always Classic kampaņas versijā
Reebok Classic prezentē kampaņas pavasaris/vasara 2018 jaunumus. Šoreiz patiesas klasikas interpretāciju prezentē labi pazīstami grafiti mākslinieki - Sany un Felipe Pantone.
 
Elvis sargās, bet kurš metīs?
Viņi abi ir meistari uz ledus. Martins Dukurs – labākais, kādu pasaule jebkad redzējusi uz skeletona kamanām, Juris Štāls – savulaik Latvijas hokeja izlases uzbrucējs un Ņujorkas Rangersizvēle NHL draftā.
 
Reebok Fast Flexweave radīti sasniegumiem!
Elastīgi, izturīgi un elpojoši Reebok Fast Flexweave – apavi, kas projektēti, domājot par ātrumu. Jaunais Reebok zīmola skriešanas apavu  modelis atbalsta un amortizē pēdas gan sprinta laikā, gan īsā, dažu kilometru distancē!
 
Nesajaukt dēlus ar meitām...
Nesenajā hokeja mačā starp mūziķiem un Saeimas deputātiem viņi bija komandas biedri – vienīgā dāma pieteikumā, elegantā dziedātāja Aija Vītoliņa, un Latvijas Nacionālās operas solists, baritons un spēles labākā uzbrucēja balvas ieguvējs Jānis Apeinis.
 
Piekrastes pārgājiens Liepājā 12.maijā
12.maijā Liepājā un tās apkārtnes novadu pludmalēs  ikvienam būs iespēja pieveikt pašu izvēlēto izaicinājumu un kājām noiet maršrutus no 10 līdz pat 100 kilometriem.