Rīgā atklāts jauns pludmales sporta un atpūtas centrs - “PALMS”

- 26.septembris 2019
 
Publicitātes foto

Šonedēļ Rīgā, Mūkupurva ielā 1C (pie Ulmaņu gatves), atklāts jauns pludmales sporta un atpūtas centrs “PALMS Beach Club” (“PALMS”), kas ir viens no Latvijā lielākajiem un modernākajiem pludmales centriem. Tā unikalitāte slēpjas konceptā, vienlaikus apvienojot mājvietu dažādiem pludmales sporta veidiem un arī izklaides pasākumiem - koncertiem, pasākumiem ģimenēm un dažādām sporta notikumu translācijām.

“Šis centrs ir pilnīgi jauns formāts Latvijai, jo piedāvā līdz šim plašākās pludmales aktivitātes vienuviet - treniņu vietu sportistiem un izklaides telpu iedzīvotājiem, ļaujot arī citos gadalaikos izbaudīt vasaras pludmales priekus. Sporta jomā papildu pludmales volejbolam mēs plānojam mērķtiecīgi attīstīt arī citus pludmales sporta veidus, no kā lielākais ieguvuvējs būs Latvijas sports. Treniņu laukumu izveidē vadījāmies pēc tehniskajiem nosacījumiem, lai tie atbalstu dažādu pludmales sporta veidu prasībām, ļaujot tiem Latvijā veiksmīgi attīstīties,” informē Oļegs Manža, “PALMS” īpašnieks un attīstītājs.

Izveidotie laukumi ļauj nodrošināt sporta treniņus pludmales volejbolam, futbolam un tenisam. Centrā varēs notikt arī starptautiska līmeņa pludmales sporta sacensības.

Otrs “PALMS” virziens būs izklaides centrs ar mūziķu uzstāšanos, korporatīvajiem pasākumiem un tiešajām sporta un mūzikas notikumu translācijām. Centra attīstītāji ir izpētījuši, ka Latvijā šajā nišā nav piedāvājuma, tāpēc nolemts gan sportu, gan izklaides apvienot vienuviet.

Jāmin, ka centrs ir pilnībā renovēts un izveidots atbilstoši augstākajām sporta un izklaides centru prasībām. Telpas ir pielāgotas tā, lai iekšējā temperatūra pat visaukstākajā salā būtu 20 - 25 grādi. Ēka ir aprīkota ar mūsdienīgu ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, kas nodrošina komfortu treniņiem un arī pasākumiem jebkuros apstākļos.

“PALMS” atrodas pieci pludmales sporta korti ar apsildāmajām smiltīm un panorāmas logiem. Divos stāvos novietota kafejnīca un sporta bārs, kā arī atpūtas zonā izveidota sāls istaba, kurā apmeklētāji var elpot veselīgu sāls gaisu, dabīgā veidā stiprinot imūnsistēmu. Nākotnē plānots izveidot daudzfunkcionālu sporta vietu ūdens sporta veidu treniņiem.

Attīstītājam ir ilgtermiņa redzējums par pludmales sporta attīstību Latvijā, un šis ir pirmais no attīstītāja projektiem Latvijā. Šobrīd jau uzsākts darbs pie otra pludmales sporta centra izveides Kauguros Jūrmalā.