Aktīvs dzīvesveids rudenī kopā ar Reebok Flexweave

- 6.oktobris 2018
 

Sākoties rudenim daudzi cilvēki uzsāk sportošanas sezonu, lai aktīvi pavadītu vēsos un tumšos vakarus. Reebok ir izveidojuši jaunu Flexweave apavu krāsu kolekciju tumšos toņos, kuri būs lieliski Jūsu rudens sporta aktivitāšu sabiedrotie.

Reebok Flexweave ir lieliska dizaina apavi, kuri piemēroti aktīviem cilvekiem, tie iederēsies gan treniņos sporta klubā, gan īso distanču skrējienos, kā arī ikdienas sportiskajā stilā.

Apavi ir ļoti viegli un ērti, to augšējā daļa veidota no gaisu caurlaidīga sietiņmateriāla, kas nodrošina pēdai komfortu un ventilāciju. Apavu augšējā daļa ir bez šuvēm, kas padara apavus ērtus jau no pirmās lietošanas reizes, nekur nekas nespiež un neberž.

Bazšuvju tekstila apavu virsma tika izgatavota, izmantojot Flexweave tehnoloģiju, ko radījis Reebok zīmols. Šis revolucionārais risinājums apvieno šķiedru tīklu savienojumus astoņnieka formā. Rezultātā tapis materiāls, kas ir gaisa caurlaidīgs un elastīgs, un vienlaikus ļoti noturīgs un izturīgs pret bojājumiem.

Apavi ir salīdzinoši plāni, ziemas apstākļiem īsi piemēroti nebūs, bet rudenim tieši laikā. Apavu zoles īpašais raksts nodrošina lielisku saķeri un apavi neslīd, kas ir svarīgi skriešanai rudenī pa slapjiem ceļiem. Mīnuss šiem apaviem ir tas, ka iekšēā zolīte nav izņemama, ja ir vēlēšanās to izžāvēt pēc treniņa.