Reebok Hero Bra: revolūcija sporta krūšturu vidū!

- 28.septembris 2018
 
Publicitātes foto

Enerģijas pārpilns cīņas sports, aktīva braukšana ar velotrenažieri vai relaksējošas pilates - piemērots apģērbs ir ļoti svarīgs sievietēm, kuras sporto. Reebok Hero Bra kolekcija sastāv no sporta krūšturiem ar daudzveidīgu atbalstu, nodrošinot komfortu neatkarīgi no izvēlētās aktivitātes, kas pielāgoti visprasīgākajiem treniņu izaicinājumiem!

Daudzas sievietes saskaras ar problēmu pareiza sporta krūštura izvēlē, kā rezultātā viņas atsakās no sportošanas. Neērta spiediena sajūta, nepietiekams atbalsts intensīvas kustības laikā, gaisu necaurlaidīgi materiāli, tās ir tikai dažas no grūtībām, ar kurām saskaras sievietes. Hero Bra ir kārtējais Reebok zīmola dizaineru darba rezultāts, kurš radies gadiem ilgi strādājot pie revolucionāriem risinājumiem, veidojot sporta apģērbu.

Sporta krūšturu kolekcija piedāvā atbalsta līmeņus (vidējs un augsts), kas pielāgoti dažādām treniņu vajadzībām.

Sievietēm, kas izvēlas augstas intensitātes sporta veidus, skriešanu vai cīņas sportu, tika izveidots POWER modelis (augsts atbalsta līmenis). Krūtis nosedzoša struktūra, regulējamas lencītes un āķīša stiprinājums nodrošina stabilizāciju pat visprasīgāko vingrinājumu laikā. Mīksta trikotāža apvienota ar Speedwick tehnoloģiju nodrošina ādai vēsumu un sausumu. Turklāt speciāli pielāgoti kausiņi piedāvā augstu atbalsta līmeni, arī krūtīm ar izmēriem C un D.

RACER krūšturis tika izveidots ar domu par vidējas intensitātes aktivitātēm, piemēram, velotrenažieri, dejas vai trenažieru zāle, jo izgriezumi aizmugurē ļauj brīvi kustināt rokas. Četru centimetru lente zem krūtīm un nosedzoša priekša nodrošina vidēju atbalsta līmeni. Turklāt krūšturis ir aprīkots ar uzlabotu Speedwick tehnoloģiju, kas novada sviedrus no ķermeņa virsmas.

STRAPPY (vidējs atbalsta līmenis) ir ideāls modelis zemas intensitātes treniņiem, piemēram, joga, pilates vai barre. Sieta ieliktņi sānos savienojumā ar Speedwick tehnoloģiju ļauj ādai elpot. Plānas lencītes un v-veida apkakle ērti atbalsta krūtis un samazina vibrācijas.

POWER, RACER un STRAPPY modeļus apvieno trīs kopīgas iezīmes:

  • - STABILIZĀCIJA - vērstas uz priekšu, sānu šuves ērti atbalsta krūtis, nodrošinot pilnu kontroli.
  • - PIELĀGOŠANA - paplašināta lente zem krūtīm ļauj materiālam pielāgoties pie ķermeņa un palikt uz vietas kustības laikā.
  • - GAISA CAURLAIDĪBA - sieta ieliktņi ļauj ādai elpot, sniedzot komforta un svaiguma sajūtu.