Garmin iepazīstina ar jauno vivoactive 3 Music pulksteni ar mūzikas un GarminPay funkcijām

- 25.septembris 2018
 
Publicitātes foto

Garmin International šodien iepazīstina ar vívoactive 3 Music - GPS viedo pulksteni ar integrētu mūziku, kas ļauj lietotājiem piedāvāt iecienītākās melodijas katram treniņam vai aktivitātēm. Pateicoties Garmin PayTM bezkontakta maksājumiem un tūkstošiem bezmaksas ciparnīcu noformējumu, logrīkiem, datu laukiem un lietotnēm, izmantojot Garmin Connect IQTM veikalu, viovoactive 3 Music ir jums ideāls aksesuārs skriešanai un citiem sporta veidiem. “Mūzika var būt lielisks jebkura treniņa vai aktivitātes motivējošs palīgs, un mēs esam priecīgi sniegt klientiem iespēju neaiztikt savu tālruni un klausīties savas iecienītās dziesmas tieši no rokas,” sacīja Dan Bartels, Garmin viceprezidents globālā patēriņa pārdošanā. “Un, izmantojot Garmin Pay, jūs varat atstāt savu maku mājās, padarot skrējienu vieglāku nekā jebkad agrāk.”

Izmantojot tās pašas fitnesa, labsajūtas un viedās savienojamības iezīmes, kas bija vivoactive 3 ierīcē, arī vivoactive 3 Music lietotājiem nodrošina visas funkcijas, papildus ar iespēju saglabāt ierīcē līdz pat 500 dziesmām. Lejupielādējiet bezsaistes mūzikas atskaņošanas sarakstus1, izvēloties mūzikas straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Deezer (drīzumā), iHeartRadio vai pārsūtiet mūziku tieši no ierīces. Kad mūzika ir ielādēta, savienojiet viovoactive 3 Music ar saderīgām Bluetooth® austiņām (nopērkams atsevišķi) un dodieties.

Garmin Pay, bezkontakta maksājuma risinājums2, nozīmē to, ka vívoactive 3 Music nēsātāji var atstāt naudu un kredītkartes mājās un joprojām apstāties, lai iedzertu kafiju vai ieskrietu veikalā. Izmantojot savu Garmin Pay maciņu, lietotājiem ir tādas pašas priekšrocības kā no fiziskajām kartēm, un ar ērtību ka karte ir tieši uz jūsu rokas bezkontakta maksājumiem.

Pateicoties ElevateTM pulsa mērīšanai3 un vairāk nekā 15 ielādētajām GPS un iekštelpu sporta programmām, ieskaitot jogu, skriešanu, izturības treniņus un daudz ko citu, viovoactive 3 Music ir aprīkots ar funkcijām, kas atbilst dažādiem aktīviem dzīves apstākļiem. Garmin Chroma Display™ vienmēr ir viegli nolasāms pat tiešos saules staros. Tāpat kā visi Garmin pulksteņi, tas ir drošs peldēšanai un iešanai dušā4, un tā akumulatora darbības laiks ir 7 dienas smartwatch režīmā un 5 stundas GPS ar mūziku režīmā5.

Pielāgošana nekad nav bijusi vieglāka, izmantojot tūkstošiem ciparnīcu noformējumu, logrīkus, datu laukus un lietotnes, kuras var lejupielādēt no Garmin Connect IQ veikala. Saglabājiet cilnes, kad jūsu vadītājs ir ieradies gan Lyft ETA un Uber ETA, ieslēdziet gaismas mājās, izmantojot SmartThings lietojumprogrammu, vai arī pārbaudiet Accu Weather MinuteCast, lai uzzinātu, kad sāksies lietus. Pārveidotais Garmin Connect ļauj vieglāk nekā jebkad pārspēt vakardienu ar krāsainām aktivitāšu kartēm, kas lietotājiem ļauj ātri iepazīties ar svarīgākajiem statistikas datiem. Vienkārši ritiniet uz leju, lai salīdzinātu šodienas kopsavilkumu ar iepriekšējiem rezultātiem vai pieskarieties, lai iegūtu detalizētāku informāciju. Aktivitātes un citi dati ir detalizēti parādīti un tiek filtrēti, lai lietotājs redzētu tikai to, kas visvairāk atbilst viņa mērķiem. Lietotāji var sazināties ar draugiem un ģimeni, lai motivētu viens otru, pievienoties izaicinājumiem, iesaistītos sacensībās un iegūt Garmin Connect nozīmītes, kad mērķi tiek izpildīti.

Vívoactive 3 Music ir jaunākais no Garmin fitnesa segmenta, kas arvien paplašinās, lai uzlabotu un veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Neatkarīgi no tā, vai lietotājs ir skrējējs, riteņbraucējs, peldētājs, pieredzējis sportists vai vienkārši vēlas būt aktīvs, ir Garmin produkts, kas var palīdzēt sasniegt savus veselības un fitnesa mērķus.

1 Var pieprasīt, lai mūzikas sniedzējam būtu premium abonaments
2 Pakalpojuma pieejamība atkarīga no jūsu bankas; Pieejams tikai bezkontakta maksājumu terminālos. Skatiet pašreizējo atbalstīto valstu maksājumu tīklu un apskatiet bankas informāciju
3 Apmeklējiet Garmin.com/ataccuracy
4 Apmeklējiet Garmin.lv/lv/udensizturibas-klase/
5 Parastā lietošanā; akumulatora darbības ilgums var atšķirties atkarībā no izvēlētā režīma un izmantošanas

Jaunā krāsu opcija:

  • Granīta zila silikona siksniņa ar rozā zelta akcentiem (329 €)

1 Var pieprasīt, lai trešās puses mūzikas sniedzējs veic premium abonēšanu