Paplašinām Suunto 9 pulksteņu sēriju: tagad arī stilīgā titāna korpusā

- 17.septembris 2018
 
Publicitātes foto

Programmatūras atjauninājums papildina Suunto 3 Fitness pulksteņus ar jauniem adaptīva treniņa kontroles variantiem

VANTAA, FINLAND — šodien kompānija Suunto prezentē četrus jaunus multisporta pulksteņu ar GPS dizaina variantus flagman modelim Suunto 9. Šis modelis atšķīrās ar ilgu baterijas darbības laiku (līdz 120 st

GPS režīmā) un gudru baterijas pārvaldības sistēmu ar praktiskiem atgādinājumiem, kas nodrošinās, ka tavs pulkstenis darbosies tik ilgi, cik tas būs nepieciešams.

Jaunie varianti iekļauj sevī ultra modernu Suunto 9 ar izturīgu titāna bezeli un noslīpētu trīsstūrveida dizaina siksniņu. Šīs pulkstenis apkopo sevī dižo Suunto zīmola vēsturi, zīmola, kurš tika izveidots visas pasaules piedzīvojumu meklētājiem. Jāuzsver, ka Suunto 9 sērija saņēma trīs stilīgus variantus melnajā (Black), baltajā (White) un zaļajā (Lime) krāsās. Jaunie pulksteņi tik pat taupīgi patērē bateriju, tiem nav barometra un domāti cilvēkiem, kuriem vairāk patīk aktivitātes uz līdzenas virsmas.

Suunto 3 Fitness kolekcija arī tiek papildināta ar diviem jauniem dizainiem: Burgundy (sarkanvīna) un Copper (varša). Lietotājus gaida arī programmatūras atjauninājums, kas iekļauj sevī divas jaunas adaptīva treniņa programmas.

Suunto 9: pulksteņi, kuriem uzticās sportisti visā pasaulē

Suunto 9 tika izveidots un ražots, lai atbilstu profesionālo sportistu un piedzīvojumu meklētāju vispieprasītākajām vajadzībām. Tas ātri kļuva par viņu uzticamo partneri. Veidots gariem un grūtiem treniņiem un sacensībām, Suunto 9 ir veikta ekstremāla tūkstošu stundu pārbaude ar testēšanu vissmagākajos apstākļos. Testēšanā piedalās pasaules vadošie atlēti, kuru vidū Francois D’Haene Western States Endurance Run 2018 čempions.

“Man ir nepieciešami ērti un uzticami produkti, tādi, kā Suunto 9. Tie ir ne tikai ļoti ērti, bet arī ilgi neizlādējas un laicīgi atgādina par nepieciešamību tos uzlādēt. Šis pulkstenis ir mans ideāls partneris jebkādos piedzīvojumos,’’ teica D’Haene (uz doto brīdi ātrākais John Muir Trail distancē 210.4 jūdzas (338.6 km) kura atrodas Kalifornijā). “ Es esmu ultra garo distanču skrējējs, tāpēc baterijas darbības laiks man ir svarīgākais faktors. Un šis inovatīvais pulkstenis ir pārspējis manas visdrosmīgākās cerības.”

Suunto 9 Baro Titanium tiks pārdots par 699 €. Pulkstenis tiks aprīkots safīra kristāla stiklu, 5 pakāpes titāna bezeli, ar ātri nomaināmo silikona siksniņu un barometrisko altimetru.

Suunto 9 Black, White un Lime cena būs 499 €. Pulksteņi tiks aprīkoti ar minerāla kristāla stiklu, nerūsējošā metāla bezeli, ar ātri nomaināmo silikona siksniņu un augstuma mērīšanu ar GPS.

Suunto 3 Fitness: uzstādiet mērķus kopā ar adaptīvo treniņa kontroli

Suunto 3 Fitness ir izstrādāts aktīviem cilvēkiem, kuri augsti vērtē savu veselību un labu pašsajūtu. Pulksteņos ir iebūvēts 7-dienu adaptīvais treniņu plāns, kas ņem vērā īpašnieka individuālo sagatavotības līmeni. Pie tam ar ikdienas miega, slodzes līmeņa un atjaunošanas novērošanu, palīdz atrast veselīgu līdzsvaru starp aktivitātēm un atpūtu.

Oktobrī Suunto prezentēs 2 jaunas krāsas Suunto 3 Fitness pulksteņiem: Burgundy (sarkanvīna) un Copper (vārša). Tad arī iznāks jauns programmatūras atjauninājums, kurš papildinās jau esošas treniņa programmas. Lietotājs tagad varēs izvēlēties kādu no programmām, ņemot vērā viņu personīgus mērķus un priekšrocības.

  • Improve/Uzlabošana: Esošais Suunto 3 Fitness plāns, kas nāk pēc noklusējuma, kas domāts pakāpeniskas fiziskas formas uzlabošanai.
  • Boost/Pastiprināta slodze: Pastiprinātas slodzes treniņu plāns, kas palīdz pulksteņa īpašniekam nopietni uzlabot savu fizisku formu.
  • Maintain/Uzturēšana: Šis plāns palīdz uzturēt esošo sagatavotības līmeni un regulāri vingrot.

Suunto 3 Fitness jaunas krāsas Burgundy un Copper būs pieejami par 229 € un tiks aprīkoti ar nerūsējoša tērauda bezeli, ar ātri nomaināmo silikona siksniņu un savienojamo GPS (izmantojot aplikāciju telefonā).

Esiet kopā ar saviem draugiem Suunto aplikācijā

Gan Suunto 9, gan Suunto 3 Fitness savienojās ar jauno Suunto App, kas ļauj lietotājiem sekot līdzi savām ilgtermiņa tendencēm, ieskaitot ikdienas aktivitāti un miegu. Pulkstenis savienojās ar jūsu mobilo telefonu un informē par ikdienas darīšanām ar ienākošajiem zvaniem, īsziņām, paziņojumiem, signāliem un brīdinājumiem. Savienojot Suunto 3 Fitness ar aplikāciju Suunto App, jūs varēsiet sēkot līdzi ātrumam, distancei un maršrutam izmantojot GPS telefonā.

Suunto app bezmaksas ir pieejams App Store un Google Play.

Jaunie Suunto 9 modeļi un Suunto 3 Fitness dizaini būs pieejami no Oktobra.

Vairāk informācijas: www.suunto.com/suunto9 and www.suunto.com/suunto3fitness.

Par Suunto: Suunto tika nodibināts 1936 gadā, kad Somijas orientierists un inženiers Tuomas Vohlonen izgudrojis un patentējies šķidrumu pildītu kompasu. Šodien kompānija Suunto ir vadošais sporta instrumentu izstrādātājs un ražotājs. Suunto produkcija ir saņēmusi pasaulē vairākus apbalvojumus par ērtu konstrukciju, precizitāti un drošību. No augstākajiem kalniem līdz dziļākajiem okeāniem, Suunto ekipē un iedvesmo sportistus un outdoor piedzīvojumu meklētājus iekārot jaunās teritorijas.

Kompānijas galvenais ofiss atrodas Somijā, pilsētā Vantaā. Kompānijā nodarbina virs 400 cilvēkiem visā pasaulē. Produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 100 valstīs. Suunto ir Amer Sport Corporation kompānijas meitas uzņēmums. Amer Sport Corporation pieder arī tādi pasaulē pazīstami zīmoli Salomon, Wilson, Atomic, Arc'teryx, Peak Performance, Mavic and Precor.