Gatava treniņam kopā ar Reebok Speed TR.2.0.

- 28.marts 2018
 

Jaunie Reebok apavi būs Jūsu treniņu lielisks sabiedrotais neatkarīgi no tā vai dosieties uz spēka treniņiem trenažieru zālē vai apmeklēsiet grupu nodarbības.

“Sporta Avīze” žurnālistei tika dota iespēja pārliecināties par apavu kvalitāti un izmēģināt jaunos apavus vairākās sporta nodarbībās - intensīva treniņa grupas nodarbība, spēka treniņš trenažieru zālē, TRX nodarbībā un kardio treniņa laikā.

Kā galveno pozitīvo iezīmi ir vērts nosaukt apavu ērtumu un vieglumu, bieži vien uzsākot treniņus ar jauniem apaviem gadās iedzīvoties dažādās pēdas traumās - tulznas, noberzumi, diskomforta sajūta treniņu laikā, līdz brīdim, kamēr apavi pielāgojas pēdai. Jaunie Reebok apavi treniņa laikā sevi nelika manīt un bija ļoti viegli un ērti, īpaši komfortabla ir apavu priekšējā daļa, kur pirkstiem ir pieteikami daudz vietas un nekur nekas nespiež. Vieglie apavi ir papildināti ar speciāli veidotu zoli, kas nodrošina saķeri ar virsmu, lai treniņu laikā apavi neslīdētu.

Testa laikā uz skrejceliņa tomēr bija pārdomas par to, ka ilgstošai skriešanai šie nebūs piemēroti apavi, bet tāds arī nav šo apavu mērķis. Nelieliem kardio treniņiem pirms/pēc trenažieru zāles apmeklējuma šajos apavos jutīsieties ļoti labi.

Spēka treniņu laikā trenažieru zālē apavi pilnībā pildīja savu funkciju - bija ērti un komfortabli.

Apavi ir vienkārša, bet eleganta dizaina, bez liekām detaļām, tamdēļ būs ērti valkājami pie praktiski jebkura sporta tērpa.

Ieteikumi pērkot sporta apavus: pirms iegādes tos uzmērīt abās kājās (obligāti ar zeķi). Izvēlēties par ½ izmēru lielākus apavus, nekā nēsājat ikdienā. Izvēlieties apavus ar izņemamu zolīti, kuras pēc katra treniņa var izņemt un izžāvēt. Izvēlieties apavus no materiāla, kurš ļauj Jūsu pēdai elpot.