Basketbolista Kristapa Porziņģa POP! kolekcionāru figūriņa

- 6.marts 2018
 

2018. gada martā grāmatnīcās JĀNIS ROZE un internetveikalā www.jr.lv tirdzniecībā tiek laista basketbolista Kristapa Porziņģa POP! kolekcionāru figūriņa.

Varenā basketbola zvaigzne ir iznākusi no sporta arēnas un turpmāk iepriecinās visu vecumu POP! vinila figūriņu kolekcionārus Latvijā.

Hei, basketbola fan! Izveido savu NBA čempionu komandu!

Stilizētā NBA basketbolista Kristapa Porziņģa POP! vinila figūriņa ir apmēram 10 cm augsta un ir iepakota atbilstošā kastītē ar caurspīdīgu lodziņu, to ražo ASV uzņēmums FUNKO. Figūriņa ir slavena ar savu formu - Bobbleheads, t.i., ar lielu galvu, kuras izmērs kontrastē ar ķermeņa izmēru.

Figūriņu skatīt šeit

FUNKO ir 1998. gadā ASV dibināts uzņēmums, kas ražo pop kultūras rotaļlietas POP! ar filmu, multfilmu, TV seriālu, komiksu, spēļu, animācijas un ievērojamu personu tēliem, piemēram, Zvaigžņu karu, Zirnekļcilvēka, Dienvidparka, Troņu spēļu, Lielbritānijas karaliskās ģimenes, slavenu sportistu, u.c. personāžiem. Figūriņas ir iecienījuši kolekcionāri visā pasaulē. Ražošana ir balstīta uz vairāk nekā 150 licencēm ar starptautiskām korporācijām - Marvel, Disney, Hasbro, Sony Pictures Entertainment, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks, CBS, Fox, Warner Bros, Netflix, Mattel, DC Comics, WWE, Lucas Films, HBO, Peanuts Worldwide, BBC, NFL, Ubisoft, NBCUniversal, Cartoon Network, 2K Games, Bethesda Games un Five Nights at Freddy's.

Pēdējo trīs gadu laikā uzņēmums FUNKO ir pārdevis vairāk nekā 10 milj. POP! vinila figūriņu.

Grāmatnīcās JĀNIS ROZE un internetveikalā www.jr.lv ir nopērkamas dažādas FUNKO POP! vinila kolekcijas figūriņas.