Reebok Speed TR 2.0. Gatavi katram treniņam!

- 8.februāris
 

Funkcionālais, spēka, aerobikas vai varbūt ātruma treniņš? Reebok Speed TR 2.0 ir modelis, kas izpildīs jebkuru izaicinājumu! Pastiprināta virsa un speciāli izstrādāta, līpoša zole nodrošinās drošību un komfortu pat visdažādākajās vingrinājumu sērijās.

Neatkarīgi no pieņēmumiem un sev izvirzītajiem mērķiem, neviena fiziskā aktivitāte neaprobežojas ar viena treniņa veidu. Tieši dažādu vingrinājumu un sporta veidu apvienošana dod vislabākos rezultātus. Reebok Speed TR 2.0 tie ir apavi, kas gatavi katram treniņam. Funkcionāli un izturīgi, pierādīs sevi gan intervālu, gan intensīvas aerobikas vai svarcelšanas laikā.

Speed TR 2.0 tā ir vēl viena versija Reebok zīmola zināmā treniņu sērija. Jaunais modelis apvieno apavu vieglumu, kas veltīti vingrinājumiem, ar izturību, kas izstrādāti prasīgākiem treniņiem.

Virsa Speed TR 2.0 ir izgatavota no stipra un izturīga materiāla CORDURA. Izturīgais materiāls tomēr neierobežo kustības brīvību, pateicoties pielietotajiem elastīgajiem ieliktņiem apavu priekšpusē.

Reebok Speed TR 2.0 ārējā zole ir aprīkota ar jaunu Metasplit dizainu. Padziļinājumi dažādos virzienos nodrošina saķeri neatkarīgi no virsmas, uz kuras tiek veikts treniņš, un elastīgā daļa apava priekšpusē stabilizē pēdu tādu treniņu laikā kā burpees vai izklupieni. Papildus uzlabots, zema profila dizains Reebok Speed TR 2.0 ļauj ātrāk pārvietot pēdu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Reebok Speed TR 2.0 sniedz:

  • Izturību un drošību - stiprinājumi no CORDURA materiāla aizsargā pēdu no bojājumiem,
  • Stabils pamats - izgatavotā viduszole no putām EVA amortizē triecienus, bet ārējā gumijas stabilizē pēdu un nodrošina saķeri neatkarīgi no virsmas,
  • Funkcionalitāte un ātrums - funkcija DuraCage aizsargā aizmugurējo pēdas daļu un palīdz noturēt apavu vietā, un uzlabotas RopePro un Kip Klip tehnoloģijas sniedz papildu atbalstu veicot dienas treniņu (WOD).

Reebok Speed TR 2.0 būs pieejami cenā 99,95 EUR veikalos un interneta veikalos.

***

Vairāk par Reebok

Reebok International Ltd., kura galvenā mītne atrodas Canton, Massachusetts, ir vadošais pasaulē apavu, apģērbu un fitness aprīkojumu dizaineris, ražotājs un izplatītājs. Šis globālais zīmols ir sporta tirgus pionieris un tam ir bagāta vēsture skriešanā, treniņos un fitnesā. Reebok, attīstot produktus, tehnoloģiju un treniņa programmas, palīdz patērētājiem izmantot savu sporta potenciālu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Zīmols ir ar saviem patērētājiem neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas, un kādā veidā rūpējas par savu formu - neatkarīgi no tā, vai trenē skriešanu, dejošanu, jogu vai aerobiku. Reebok Classic izmanto zīmola biznesa mantojumu un pārstāv to tirgū, apvienojot sporta-dzīvesveida tematiku. Kā Adidas Grupas meitas uzņēmums, firma darbojas dažādās filiālēs Reebok, Reebok-CCM Hockey un Sports LicensedDivision zīmolos. Reebok ir arī ekskluzīva kolekcija, kas veltīta CrossFit un Reebok CrossFit Games, kā arī ir Reebok Spartan Race sponsorētājs. Kā arī nodrošina sporta abģērbus LesMills treniņu vajadzībām.

Vairāk par Reebok zīmolu vietnēs: https://www.facebook.com/ReebokLatvia/