Dzīvesstils

Paplašinām Suunto 9 pulksteņu sēriju: tagad arī stilīgā titāna korpusā
Programmatūras atjauninājums papildina Suunto 3 Fitness pulksteņus ar jauniem adaptīva treniņa kontroles variantiem
 
Kaujā dosies ne tikai veči
Septembra vidū par ceļazīmi uz Pasaules kausu turpinās cīnīties Latvijas vīriešu basketbola izlase, bet dāmas jau atkal aizsteigušās priekšā un mēneša beigās dosies uz Kanāriju salām.
 
Sieviešu iedvesmojošs spēks jaunajā Reebok zīmola kampaņā
Reebok zīmols visjaunākajā Be More Human kampaņā kārtējo reizi motivē kļūt par sevis labāku versiju.
 
Ģimenes lieta
Bijuši mums derību rubrikā danedažādi pretinieki, bet ģimenes strīds gan pirmoreiz. Kontrolēts un labdabīgs, taču tāpēc ne mazāk principiāls – bijušais Sporta Avīzesžurnālists un futbola funkcionārs Askolds Uldriķis pret uzlēcošo Latvijas futbola zvaigzni, Šveices Sion un Latvijas izlases uzbrucēju Robertu Uldriķi.
 
Smelies iedvesmu no jaunās Reebok kolekcijas sportiskā stila!
Mīlestība pret sportu nebeidzas aiz treniņu zāles durvīm. Tas ir noteikts dienas ritms un stils, kurā mēs jūtamies pārliecināti. Reebok Fitness Your Style kolekcija ir veidota cilvēkiem, kas vēlas savam ikdienas stilam pievienot mazliet sportiskumu.
 
Reebok Fast Flexweave – perfekti apavi vasaras treniņiem
Testējot jaunos Reebok apavus varam droši teikt, ka tie pilnībā atbilst ražotāja solītajam – ir ļoti viegli, ērti un kājas jūtas komfortabli visa treniņa laikā, kas ir īpaši būtiski vasarā, trenējoties karstā laikā.
 
Spogulīt, spogulīt...
Sporta karalis sapakojis čemodānus un dodas apskatīt Sarkano laukumu. Iespēju aplūkot tik tuvu ceļojošo monarhu izmantos arī daudzi latvieši, tiesa – mūsu futbola pirmās komandas starp viņiem nebūs, pagaidām pietrūkst meistarības.
 
Reebok apvieno spēkus ar Montana Cans - grafiskā sadarbība jaunajā Always Classic kampaņas versijā
Reebok Classic prezentē kampaņas pavasaris/vasara 2018 jaunumus. Šoreiz patiesas klasikas interpretāciju prezentē labi pazīstami grafiti mākslinieki - Sany un Felipe Pantone.
 
Elvis sargās, bet kurš metīs?
Viņi abi ir meistari uz ledus. Martins Dukurs – labākais, kādu pasaule jebkad redzējusi uz skeletona kamanām, Juris Štāls – savulaik Latvijas hokeja izlases uzbrucējs un Ņujorkas Rangersizvēle NHL draftā.
 
Reebok Fast Flexweave radīti sasniegumiem!
Elastīgi, izturīgi un elpojoši Reebok Fast Flexweave – apavi, kas projektēti, domājot par ātrumu. Jaunais Reebok zīmola skriešanas apavu  modelis atbalsta un amortizē pēdas gan sprinta laikā, gan īsā, dažu kilometru distancē!