Dzīvesstils

Aktīvs dzīvesveids rudenī kopā ar Reebok Flexweave
Sākoties rudenim daudzi cilvēki uzsāk sportošanas sezonu, lai aktīvi pavadītu vēsos un tumšos vakarus. Reebok ir izveidojuši jaunu  Flexweave apavu krāsu kolekciju tumšos toņos, kuri būs lieliski Jūsu rudens sporta aktivitāšu sabiedrotie.
 
Kā saņems, tā krāmēs
Abi ir Jāņi, abi ir Latvijas izlases pamatsastāva spēlētāji, un abi jaunajā sezonā pārstāvēs Grieķijas basketbola grandu Pirejas Olympiacos.
 
Reebok Hero Bra: revolūcija sporta krūšturu vidū!
Enerģijas pārpilns cīņas sports, aktīva braukšana ar velotrenažieri vai relaksējošas pilates – piemērots apģērbs ir ļoti svarīgs sievietēm, kuras sporto.
 
Jaunums no Garmin - vívosmart 4
Garmin International iepazīstina ar vívosmart 4 ar plānu korpusu aprīkots viedais aktivitātes uzraudzītājs ar Pulse Ox2 uz locītavu balstītu skābekļa piesātinājumu asinīs mērītāju.
 
Garmin iepazīstina ar jauno vivoactive 3 Music pulksteni ar mūzikas un GarminPay funkcijām
Garmin International šodien iepazīstina ar vívoactive 3 Music - GPS viedo pulksteni ar integrētu mūziku, kas ļauj lietotājiem piedāvāt iecienītākās melodijas katram treniņam vai aktivitātēm.
 
Paplašinām Suunto 9 pulksteņu sēriju: tagad arī stilīgā titāna korpusā
Programmatūras atjauninājums papildina Suunto 3 Fitness pulksteņus ar jauniem adaptīva treniņa kontroles variantiem
 
Kaujā dosies ne tikai veči
Septembra vidū par ceļazīmi uz Pasaules kausu turpinās cīnīties Latvijas vīriešu basketbola izlase, bet dāmas jau atkal aizsteigušās priekšā un mēneša beigās dosies uz Kanāriju salām.
 
Sieviešu iedvesmojošs spēks jaunajā Reebok zīmola kampaņā
Reebok zīmols visjaunākajā Be More Human kampaņā kārtējo reizi motivē kļūt par sevis labāku versiju.
 
Ģimenes lieta
Bijuši mums derību rubrikā danedažādi pretinieki, bet ģimenes strīds gan pirmoreiz. Kontrolēts un labdabīgs, taču tāpēc ne mazāk principiāls – bijušais Sporta Avīzesžurnālists un futbola funkcionārs Askolds Uldriķis pret uzlēcošo Latvijas futbola zvaigzni, Šveices Sion un Latvijas izlases uzbrucēju Robertu Uldriķi.
 
Smelies iedvesmu no jaunās Reebok kolekcijas sportiskā stila!
Mīlestība pret sportu nebeidzas aiz treniņu zāles durvīm. Tas ir noteikts dienas ritms un stils, kurā mēs jūtamies pārliecināti. Reebok Fitness Your Style kolekcija ir veidota cilvēkiem, kas vēlas savam ikdienas stilam pievienot mazliet sportiskumu.