Dzīvesstils

Reebok apvieno spēkus ar Montana Cans - grafiskā sadarbība jaunajā Always Classic kampaņas versijā
Reebok Classic prezentē kampaņas pavasaris/vasara 2018 jaunumus. Šoreiz patiesas klasikas interpretāciju prezentē labi pazīstami grafiti mākslinieki - Sany un Felipe Pantone.
 
Elvis sargās, bet kurš metīs?
Viņi abi ir meistari uz ledus. Martins Dukurs – labākais, kādu pasaule jebkad redzējusi uz skeletona kamanām, Juris Štāls – savulaik Latvijas hokeja izlases uzbrucējs un Ņujorkas Rangersizvēle NHL draftā.
 
Reebok Fast Flexweave radīti sasniegumiem!
Elastīgi, izturīgi un elpojoši Reebok Fast Flexweave – apavi, kas projektēti, domājot par ātrumu. Jaunais Reebok zīmola skriešanas apavu  modelis atbalsta un amortizē pēdas gan sprinta laikā, gan īsā, dažu kilometru distancē!
 
Nesajaukt dēlus ar meitām...
Nesenajā hokeja mačā starp mūziķiem un Saeimas deputātiem viņi bija komandas biedri – vienīgā dāma pieteikumā, elegantā dziedātāja Aija Vītoliņa, un Latvijas Nacionālās operas solists, baritons un spēles labākā uzbrucēja balvas ieguvējs Jānis Apeinis.
 
Piekrastes pārgājiens Liepājā 12.maijā
12.maijā Liepājā un tās apkārtnes novadu pludmalēs  ikvienam būs iespēja pieveikt pašu izvēlēto izaicinājumu un kājām noiet maršrutus no 10 līdz pat 100 kilometriem.
 
Gatava treniņam kopā ar Reebok Speed TR.2.0.
Jaunie Reebok apavi būs Jūsu treniņu lielisks sabiedrotais neatkarīgi no tā vai dosieties uz spēka treniņiem trenažieru zālē vai apmeklēsiet grupu nodarbības.
 
Pavasaris klāt! Kā justies vieglāk?
Šodien, 20. martā, sākas astronomiskais pavasaris. Ja vēlies pākārtoties gadalaika maiņai, sāc ar sava režīma pielāgošanu dabai. Jogas studijas Urban Yoga pasniedzēja Liene Krauze iesaka vienkāršus veidus, kā pavasari sagaidīt viegli un veselīgi.
 
Basketbolista Kristapa Porziņģa POP! kolekcionāru figūriņa
2018. gada martā grāmatnīcās JĀNIS ROZE un internetveikalā www.jr.lv tirdzniecībā tiek laista basketbolista Kristapa Porziņģa POP! kolekcionāru figūriņa.
 
Iedarbinām dzinējus!
Normunds ir auto fans jau kopš bērnības. Jaunībā apguvis autoatslēdznieka arodu, bet šobrīd šīs prasmes liek lietā vien, apčubinot kādu no trim ģimenes Mini.
 
Pārī ar jauno versiju Reebok CrossFit Nano 8
Divatā ir vieglāk izturēt prasīgo treniņu grūtības. Reebok to labi zina. Par godu gaidāmajai Svētā Valentīna dienai zīmols prezentē sarkanās Reebok CrossFit Nano 8 apavu versijas – versijā viņam un viņai.